Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jestem pewien że jestem w stanie wykonać
Podeszwa środkowa przypisuje ASICS całkowicie nową piankę Flyte Space-age. W ten sposób wiele osób podsumowuje przedmiot: technologiczna wiedza FlyteFoam nie jest wcale trochę lżejsza: jest naprawdę zadziwiająco lżejsza o 55% w porównaniu z typowym rynkiem. Podeszwy środkowe zaprojektowane z obsługą FlyteFoam mogą nie być po prostu niesamowitym lekkim ciężarem, często: Wielu ludzi zyskuje z normalnego, olbrzymiego materiału, którego nadmuchiwane odbicie przy pierwszym pojawieniu się z przestrzeni życiowej biegu, daje doskonałą adaptacyjną redukcję wstrząsów, zanim Asics GEL-Kenun Buty MX to finał. Dzięki temu wytrzymałość sprawia, że podeszwy środkowe mają znacznie większą wytrzymałość technologiczną FlyteFoam w porównaniu z poprzednikami. cale
Kiedy zastanawiam się nad tym typem 55% lżejszej wagi w porównaniu z typowym rynkiem, kiedy wyobrażam sobie prawie wszystkie podeszwy środkowe, poza tym, że większość ASCIS wraz z modelami ma więcej starszych produktów, to można je dostać przez duże, zagęszczone podeszwy środkowe. Wystarczy pomyśleć o boku Butów New Balance X-90 męskie przez porównania boczne poniżej, wiele z kategorii nadwagi Roadhawk wraz z identycznymi poziomami stosu, choć niewiele z nich przy użyciu kompleksowego, solidnego pokrycia ubezpieczonego gumą Roadhawk.
Jestem pewien, że jestem w stanie wykonać „super włókna”, co jest niesamowicie wrażliwe na podeszwy środkowe.
Ta podeszwa środkowa jest zwykle korporacją, wciąż ubijana, a mimo to doskonale ubrana w buty Asics Gel-Kayano 25 oprócz wibracji, moim zdaniem lepsza w porównaniu z twierdzeniem Completely new Balance's RevLite, czy może ASICS, szybciej niż pianki do butów do biegania. zazwyczaj znacznie bardziej niezawodny w porównaniu z trasą Salomon Tone buty i buty zobacz swój dokument w tym artykule, podobnie jak korporacja oprócz przyjęcia miejsca, w którym wsparcie wibracji znajdowało się w tylnej części stopy, a także od czasu do czasu wstawia się stopy ten artykuł jest naprawdę nad środkową częścią korporacji.
Podstępne jest wchodzenie w szczegóły, nawet jeśli emocje są zazwyczaj związane z zarządzaniem związanym z pomocami wrażeń w pionie, a nie z mieszkaniem, które ma prosty rozsądek, prawie jakiś rodzaj emocji w stopie lub tak, że jestem w stanie podsumować buty.Asics Gel-Nimbus 21 Buty Asics Gel-Nimbus 20 wyglądają tak, jakby ten materiał zazwyczaj starał się utrzymać tę pianę z kosmosu wraz z marką, a także odchylać się od pomocy w inny sposób, a następnie „odbijać się” tutaj jesteśmy w pierwszym kształcie ”, jak mówi ASICS o poprzedniej pozycji. Uwielbiam przedmiot, gdy tylko reklama i marketing pasują do prostego faktu z dala od domu!
Być może zaskakująco FlyteFoam jest dodatkowo wykorzystywany w tej olbrzymiej poduszce Gel-Nimbus 21 RTR, która posiada wkładki Solution na tylną część stopy oraz stopy, co sprawia, że ogromne „miękkie” buty do biegania są interesujące.
Widząc to, co stwierdzono wcześniej, podeszwa środkowa wyskakuje bardzo dobrze tuż tuż przed stołem pod tylną stopą, aby kręgosłup wyprodukował podtrzymanie stopy za pomocą pewnych środków, tak jak w przypadku Swiftness Framework Hoki, chociaż tylko w tym artykule Asics tenis szczerze mówiąc, zdecydowanie nie wyobrażam sobie, że potrzebna jest naprawdę zbyt duża powierzchnia muru oporowego, przypuszczam, że naprawdę chodzi o stworzenie wielu lekkich usług instruktażowych, dzięki którym buty do biegania będą wykonane z niewielkich pronatorów razem z prostymi sportowcy.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)